دانلود کتاب Nocturia (Oxford Urology Library)

خرید ایبوک Nocturia (Oxford Urology Library)

برای دانلود کتاب Nocturia (Oxford Urology Library) بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود.
 در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید ایبوک Nocturia (Oxford Urology Library) دانلود کتاب Nocturia (کتابخانه ارولوژی آکسفورد)
خرید ایبوک Nocturia (Oxford Urology Library) دانلود کتاب Nocturia (کتابخانه ارولوژی آکسفورد)

 Nocturia (Oxford Urology Library) 1st Edition, Kindle Edition
by Hashim Hashim (Editor), Paul Abrams (Editor)

File Size: 1827 KB
Print Length: 80 pages
Publisher: OUP Oxford; 1 edition (July 9, 2015)
Publication Date: July 9, 2015
Sold by: Amazon Digital Services LLC
Language: English
ASIN: B010Y0Q3II

لینک:https://www.amazon.com/Nocturia-Oxford-Urology-Library-Hashim-ebook/dp/B010Y0Q3II

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 25$

دانلود رایگان ایبوک Nocturia (Oxford Urology Library)

 

برای اطمینان از کیفیت کتاب ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره کتاب Nocturia (Oxford Urology Library)

Nocturia is the most bothersome and prevalent lower urinary tract symptom in the world. It has a multifactorial aetiology ranging from medical causes to surgical causes, which means a thorough history and clinical examination is required before treatment from the appropriate specialist.

Part of the Oxford Urology Library, this pocketbook covers all the clinically relevant aspects of a demanding subject with up-to-date information from experts in Urology. With chapters covering the definition, epidemiology, assessment and treatment of nocturia, this title is an invaluable and easy-to-read reference.

دانلود کتاب Nocturia (کتابخانه ارولوژی آکسفورد)

Nocturia علائم تخریب ترین و شایع ترین نشانه های دستگاه ادراری در جهان است. این یک اتولوژی چند فاکتوریل است که از علل پزشکی به علل جراحی اعمال می شود و این بدین معنی است که قبل از درمان از متخصص مناسب، تاریخچه کامل و معاینه بالینی مورد نیاز است.

بخشی از کتابخانه ارولوژی آکسفورد، این دفترچه یادداشت شامل تمام جنبه های بالینی مرتبط با موضوع مورد نیاز با اطلاعات به روز شده از کارشناسان اورولوژی می باشد. با عنوان هایی که تعریف، اپیدمیولوژی، ارزیابی و درمان نوتاریا را پوشش می دهند، این عنوان یک مرجع ارزشمند و آسان برای خواندن است.

 

دکمه بازگشت به بالا