دانلود کتاب The Light We Carry Overcoming in Uncertain Times

خرید ایبوک The Light We Carry Overcoming in Uncertain Times

برای دانلود ایبوک The Light We Carry Overcoming in Uncertain Times و خرید کتاب نوری که در زمان‌های نامشخص بر آن غلبه می‌کنیم بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید.پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید ، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت PDF تیدیلی به همراه  Epub و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات Crown دارید با ما مکاتبه کنید.

 

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

ایبوک The Light We Carry Overcoming in Uncertain Times

دانلود کتاب The Light We Carry Overcoming in Uncertain Times دانلود ایبوک نوری که در زمان‌های نامشخص بر آن غلبه می‌کنیم
دانلود کتاب The Light We Carry Overcoming in Uncertain Times دانلود ایبوک نوری که در زمان‌های نامشخص بر آن غلبه می‌کنیم

The Light We Carry: Overcoming in Uncertain Times Hardcover – November 15, 2022
by Michelle Obama (Author)

ISBN-10 ‏ : ‎ 0593237463
ISBN-13 ‏ : ‎ 978-0593237465
Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

ادرس اینترنتی کتاب The Light We Carry Overcoming in Uncertain Times

دانلود رایگان کتاب The Light We Carry Overcoming in Uncertain Times

برای اطمینان از کیفیت ایبوک ، چند صفحه ابتدایی ان به صورت رایگان قرار داده شده است.

Michelle Obama, “The Light We Carry: Overcoming in Uncertain Times”
English | ISBN: 0593237463 | 2022 | EPUB | 336 pages | 12 MB

دانلود کتاب The Light We Carry Overcoming in Uncertain Times

There may be no tidy solutions or pithy answers to life’s big challenges, but Michelle Obama believes that we can all locate and lean on a set of tools to help us better navigate change and remain steady within flux. In The Light We Carry, she opens a frank and honest dialogue with readers, considering the questions many of us wrestle with: How do we build enduring and honest relationships? How can we discover strength and community inside our differences? What tools do we use to address feelings of self-doubt or helplessness? What do we do when it all starts to feel like too much?

دانلود ایبوک نوری که در زمان‌های نامشخص بر آن غلبه می‌کنیم

ممکن است برای چالش‌های بزرگ زندگی راه‌حل‌های منظم یا پاسخ‌های دقیقی وجود نداشته باشد، اما میشل اوباما معتقد است که همه ما می‌توانیم مجموعه‌ای از ابزارها را پیدا کنیم و به آنها تکیه کنیم تا به ما کمک کنند تا تغییرات را بهتر تغییر دهیم و در جریان ثابت بمانیم. در نوری که ما حمل می کنیم، او با توجه به سؤالاتی که بسیاری از ما با آنها دست و پنجه نرم می کنیم، گفتگوی صریح و صادقانه با خوانندگان باز می کند: چگونه روابط پایدار و صادقانه بسازیم؟ چگونه می توانیم قدرت و اجتماع را در درون تفاوت های خود کشف کنیم؟ از چه ابزاری برای رسیدگی به احساس شک به خود یا درماندگی استفاده می کنیم؟ وقتی همه چیز شروع به احساس خیلی زیاد کرد، چه کنیم؟

دکمه بازگشت به بالا