دانلود ایبوک Pavement Design and Materials

خرید ایبوک Pavement Design and Materials

برای دانلود کتاب Pavement Design and Materials بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. حل المسائل مواد و طراحی روسازی Papagiannakis هم موجود است. کتاب حل المسایل با عنوان Pavement Design and Materials Textbook Solutions موجود است.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید ایبوک Pavement Design and Materials دانلود کتاب طراحی پوشش و مواد دانلود کتاب از امازونdownload PDF گیگاپیپر
خرید ایبوک Pavement Design and Materials دانلود کتاب طراحی پوشش و مواد دانلود کتاب از امازونdownload PDF

Pavement Design and Materials 1st Edition
by A. T. Papagiannakis (Author), E. A. Masad (Author)

Hardcover: 560 pages
Publisher: Wiley; 1 edition (January 9, 2008)
Language: English
ISBN-10: 0471214612
ISBN-13: 978-0471214618

لینک:https://www.amazon.com/Pavement-Design-Materials-T-Papagiannakis/dp/0471214612

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 25$

دانلود رایگان ایبوک Pavement Design and Materials

برای اطمینان از کیفیت کتاب ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است. برای خرید کتاب طراحی فرش کردن و مواد  با ما مکاتبه کنید.

ttps://www.amazon.com/Pavement-Design-Materials-T-Papagiannakis/dp/0471214612

درباره کتاب Pavement Design and Materials

A comprehensive, state-of-the-art guide to pavement design and materialsWith innovations ranging from the advent of Superpave™, the data generated by the Long Term Pavement Performance (LTPP) project, to the recent release of the Mechanistic-Empirical  pavement design guide developed under NCHRP Study 1-37A, the field of pavement engineering is experiencing significant development. Pavement Design and Materials  is a practical reference for both students and practicing engineers that explores all the aspects of pavement engineering, including materials, analysis, design, evaluation, and economic analysis.

Historically, numerous techniques have been applied by a multitude of jurisdictions dealing with roadway pavements. This book focuses on the best-established, currently applicable techniques available.

خرید ایبوک مواد و طراحی روسازی Papagiannakis

Pavement Design and Materials offers complete coverage of:

The characterization of traffic input
The characterization of pavement bases/subgrades and aggregates
Asphalt binder and asphalt concrete characterization
Portland cement and concrete characterization
Analysis of flexible and rigid pavements
Pavement evaluation
Environmental effects on pavements
The design of flexible and rigid pavements
Pavement rehabilitation
Economic analysis of alternative pavement designs
The coverage is accompanied by suggestions for software for implementing various analytical techniques described in these chapters. These tools are easily accessible through the book’s companion Web site, which is constantly updated to ensure that the reader finds the most up-to-date software available.

دانلود ایبوک مواد و طراحی روسازی از نویسنده Papagiannakis

این کتاب یک مرجع عملی برای دانشجویان و مهندسان است که به بررسی تمام جنبه های مهندسی روسازی، از جمله مواد، تجزیه و تحلیل، طراحی و همچنین ارزیابی و آنالیز اقتصادی می پردازد. این کتاب در 560 صفحه تدوین شده است که مواردی از قبیل خصوصیات ترافیک ورودی، خصوصیات آسفالت، تجزیه و تحلیل روسازی های انعطاف پذیر و روسازی های صلب، تعمیر و نگهداری روسازی و . .

دانلود کتاب مواد و طراحی روسازی Papagiannakis

راهنمای جامع و پیشرفته برای طراحی و مواد پیاده رو

با نوآوری هایی که از زمان ظهور Superpave ™ گرفته شده است، داده های تولید شده توسط پروژه Long-Term Pavement Performance (LTPP)، به انتشار اخیر راهنمای پیاده سازی Mechanistic-Empirical توسعه یافته تحت NCHRP Study 1-37A، زمینه مهندسی پیاده رو تجربه توسعه قابل توجهی دارد. طراحی و مواد پودینگ مرجع عملی برای هر دو دانش آموز و مهندسین تمرینی است که تمام جنبه های مهندسی پیاده رو، از جمله مواد، تجزیه و تحلیل، طراحی، ارزیابی، و تجزیه و تحلیل اقتصادی را بررسی می کند.

از لحاظ تاریخی، بسیاری از حوزه های قضایی در زمینه پیاده روهای جاده ای از تکنیک های متعددی استفاده کرده اند. این کتاب بر روی تکنیک های موجود در حال حاضر قابل اجرا و در حال حاضر در دسترس است.

طراحی و مواد پودینگ ارائه می دهد پوشش کامل از:

مشخصه ورودی ترافیک
مشخصه پایگاه های زیرزمینی / سازه ها و سازه ها
تعیین کیفیت آسفالت و بتن آسفالت
مشخصه های سیمان و بتن پرتلند
تجزیه و تحلیل پیاده رو انعطاف پذیر و سفت و سخت
ارزیابی پوشش
اثرات زیست محیطی بر روی پیاده روها
طراحی پیاده روهای انعطاف پذیر و سفت و سخت
توانبخشی روبشی
تجزیه و تحلیل اقتصادی طرح های جاده ای جایگزین

پوشش همراه با پیشنهادات برای نرم افزار برای اجرای تکنیک های مختلف تحلیلی شرح داده شده در این فصل همراه است. این ابزار ها به راحتی از طریق وب سایت همراه کتاب قابل دسترسی است، که به طور مداوم به روز می شود تا اطمینان حاصل شود که خواننده ترین نرم افزار به روز را پیدا می کند.

دکمه بازگشت به بالا